Belloko, oftamoloska ordinacija, svojom posvecenoscu i ljubaznoscu prevazilazi i lekarski eticki kodeks. Ne preostaje nista drugo osim dodele najvisih ocena u ovoj recenziji, kako za odnos prema pacijentima tako i za strucnost.
Belloko Centar za Oftalmologiju i EstetikuBelloko Centar za Oftamologiju i Estetiku je oftalmološka ordinacija kojoj ću se uvek ponovo vraćati. Toliko su ljubazni, srdačni, prilaze vam najpre kao ljudima, a tek onda kao pacijantima... Prezadovoljan sam, a i cene su skroz ok. Sve preporuke od jednog Pavla za Belloko Centar za Oftamologiju i Estetiku!!!
Belloko Centar za Oftalmologiju i EstetikuNe treba poslušati one koji vas savetuju da krenete od Skupštine Srbije (bivše Savezne Skupštine) pa naniže, niz Palmotićevu, do broja 31. Bolje je krenuti od Radio Beograda, Hilandarskom, pa do ugla. Tu vas čeka Ordinacija Belloko (čitaj; Dobro Oko!). Bio sam tamo kao pacijent već nekoliko puta. Doktorka Željka Jojić Savićević me vrlo ljubazno primila, i ni na koji način nije pokazala da se žuri, ili da nema vremena. ... To me podasetilo na ordinacije u Nemačkoj. Moje iskustvo je da su uvek za mene imali više nego dovoljno vremena. .... E, sad ovde, sa Doktorkom Jojić Savićević, u opuštenoj atmosferi, "raspravio" sam sva pitanja koja se tiču mog vida, viđenja, gledanja i očiju (a to znači i pisanja i čitanja), i zaključujem da sam na dobrom i pravom mestu. .... Atmosfera prijatna, pucaju prostori komocije i predusredljivosti ....
Do novog susreta, uz pozdrave,
M. Mirkov
