BELLOKO Centar za Oftalmologiju i Estetiku svoj rad zasniva na najvišim etičkim i profesionalnim standardima kada je u pitanju zdravlje Vaših očiju. U prijatnom ambijentu u strogom centru Beograda, sa najsavremenijom opremom za dijagnostiku i lečenje, u stalnom koraku sa najnovijim saznanjima iz oblasti oftalmologije i estetike.
Centar za Oftalmologiju i Estetiku BELLOKO- Beograd, Stari Grad, je nastao kao rezultat dugogodišnjeg usavršavanja i rada u prestižnim medicinskim ustanovama i ordinacijama Mr sci med Dr Željka Jojić Savićević. Kako bi opravdali poverenje dosadašnjih, ali i budućih pacijenata, naš tim se redovno stručno i profesionalno usavršava u skladu sa aktuelnim tendencijma u svetu i kod nas.
Belloko oftalmološka ordinacija nudi sledeće usluge:
Posebna pažnja u radu oftalmološke ordinacije Belloko posvećena je dijagnostici i lečenju glaukoma, za šta se Mr sci med Dr Željka Jojić Savićević dugo godina usvršavala u zemljiiI u svetu. Glaukom se najčešće povezuje sa povišenim očnim pritiskom, ali ima veliki broj faktora rizika. Ukoliko se ne leči ova grupa oboljenja može da dovede do oštećenja vidnog živca, gubitka vidne funkcije i slepila kao konačnog ishoda. U našoj ordinaciji primenjuju se sledeći postupci u cilju pravovremenog dijagnostikovanja glaukoma:
Sa ciljem da pacijentima pružimo kompletnu uslugu na jednom mestu, u istom prostoru se nalazi i Belloko 011 d.o.o. bilo da su Vam potrebne dioptrijske naočare ili specijalizovana dioptrijska stakla, najsavremenijih brendova (Essilor, Smile, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb…). Punu brigu i odgovornost pored precizne dioptrije imaćete i u izboru idealnog rešenja za vaš vid, po tipu stakla, zaštite i željenoj ceni.
Osim toga, centar Belloko je fokusiran na neinvazivno rešavanje estetskih promena na kapcima i regiji lica koji su izazvani zapaljenskim ili degenerativnim promenama, kao i promenama nastalim usled starenja tkiva. U tu svrhu, Belloko estetika nudi:
- PLASMA METOD
Zahvaljujući najnovijoj plazma tehnologiji koja spada u soft surgery terapije, tretman je potpuno bezbolan i izvodi uz primenu lokalnog anestetika, a rezultati su identični konvencionalnoj hirurgiji, ali bez reza, krvi, ušivanja i ožiljaka.
Primena PLASMA metoda praktikuje se kod sledećih slučajeva:
PLASMA tretman je izuzetno precizan i pogodan za primenu u osetljivim regijama, na primer oko kapaka, jer se prilikom rada ne oslobađa višak toplote u okolna tkiva. Mala sonda aparata ne dodiruje kožu direktno, već između sonde i površine kože dolazi do jonizacije čestica gasa i formiranja plazme, što dovodi do sublimacije kože. Rezultat ovog postupka je otklanjanje viška kože i zatezanja tkiva, ali bez reza kao što je to slučaj u invanzivnoj hirurgiji.
Rezultati tretmana su vidljivi odmah, a period oporavka traje 2-3 dana kada pacijent ima neznatne tegobe u vidu manjeg otoka kapaka koji se tretira hladnim oblogama. Mladu ružičastu kožu koja se pojavi nakon završenog perioda oporavka treba tretirati zaštitnim specijalnim korektivnim kremama o čijoj upotrebi svaki pacijent dobija detaljna uputstva. Za postizanje željenog efekta najčešće se preporučuje 2-3 tretmana, što se utvrđuje nakon prve kontrole koja se sprovodi sedam dana nakon tretmana.
Za vaše zdravo i lepo oko – BELLOKO - Centar za Oftalmologiju i Estetiku
Radno vreme:
Ponedeljak – petak od 10-18h
E-MAIL: office@belloko.rs
BELLLKO Centar za Oftalmologiju i Estetiku, Palmotićeva 31, Stari grad, Beograd
1. Kućna poseta | 7.000,00rsd 0 |
2. Saveti i kosultacije | 1.000,00rsd 0 |
3. Plasma gornji I donji kapci prvi tretman | 40.000,00 rsd 0 |
4. Plasma naredni tretman | 12.600,00 rsd 0 |
5. Plasma prvi tretman (gornji ili donji kapci) | 21.900,00 rsd 0 |
1. Kompletan pregled | 6.000,00 rsd 1 |
Belloko, oftamoloska ordinacija, svojom posvecenoscu i ljubaznoscu prevazilazi i lekarski eticki kodeks. Ne preostaje nista drugo osim dodele najvisih ocena u ovoj recenziji, kako za odnos prema pacijentima tako i za strucnost.
Belloko Centar za Oftalmologiju i EstetikuBelloko Centar za Oftamologiju i Estetiku je oftalmološka ordinacija kojoj ću se uvek ponovo vraćati. Toliko su ljubazni, srdačni, prilaze vam najpre kao ljudima, a tek onda kao pacijantima... Prezadovoljan sam, a i cene su skroz ok. Sve preporuke od jednog Pavla za Belloko Centar za Oftamologiju i Estetiku!!!
Belloko Centar za Oftalmologiju i EstetikuNe treba poslušati one koji vas savetuju da krenete od Skupštine Srbije (bivše Savezne Skupštine) pa naniže, niz Palmotićevu, do broja 31. Bolje je krenuti od Radio Beograda, Hilandarskom, pa do ugla. Tu vas čeka Ordinacija Belloko (čitaj; Dobro Oko!). Bio sam tamo kao pacijent već nekoliko puta. Doktorka Željka Jojić Savićević me vrlo ljubazno primila, i ni na koji način nije pokazala da se žuri, ili da nema vremena. ... To me podasetilo na ordinacije u Nemačkoj. Moje iskustvo je da su uvek za mene imali više nego dovoljno vremena. .... E, sad ovde, sa Doktorkom Jojić Savićević, u opuštenoj atmosferi, "raspravio" sam sva pitanja koja se tiču mog vida, viđenja, gledanja i očiju (a to znači i pisanja i čitanja), i zaključujem da sam na dobrom i pravom mestu. .... Atmosfera prijatna, pucaju prostori komocije i predusredljivosti ....
Do novog susreta, uz pozdrave,
M. Mirkov