Vratite se na mobilnu verziju sajta

Subota , 21. Septembar 2019.

Subota , 21. Septembar 2019.

RTS1

13:50TV lica... Kao sav normalan svet

14:35Vesti

14:45Psi laju, vetar nosi

15:42Vesti

15:45Porodično blago

RTS2

14:00Svet budućnosti

14:45Obrok u Gostuši

15:15Tri boje zvuka

15:45Velika iluzija u Veneciji 2019

16:35Poštena igra

B92

14:00Galileo

14:55O2 presek

15:30Štoperica

16:00Vesti O2

16:25Sportski pregled

Discovery

14:00Ekspedicija u nepoznato

15:00Trgovci automobilima na putu

16:00Radionica nepodobnih mehaničara

17:00Blago iz garaže

17:30Blago iz garaže

Cartoon Network

14:26The Amazing World of Gumball: The Dress

14:43We Bare Bears: Grizzly the Movie

14:53We Bare Bears: Road Trip

15:03We Bare Bears: Charlie and the Snake

15:18Summer Camp Island: Pajamas Party

Cinemania

13:40Vremenski banditi

16:00Sumrak

18:25Sumrak saga: Mlad mesec

21:00Intervju sa vampirom

23:35Proizvedeno u Dagenhamu

Eurosport

12:55Tennis - Exhibition Tournament: Geneva, Switzerland, Day 2

15:00Biciklizam: GP Montreal

17:00Rvanje - Svetsko prvenstvo

17:30Tennis - Exhibition Tournament: Geneva, Switzerland, Day 2

18:50Vesti

Happy TV

14:01Čađava mehana

15:30Posle ručka

17:30Telemaster

18:10Glamur Specijal

19:00Upoznajte Parove

History Channel

13:45Drevni vanzemaljci

14:40Američki sakupljači

15:45Borbe za skladišta

16:10Animirane bitke

17:05Dan D: Neispričane priče

National Geographic

14:00Zona usijanja

15:00Zona usijanja

16:00Istrage vazduhoplovnih nesreća: Specijalan izveštaj

17:00Istrage vazduhoplovnih nesreća: Specijalan izveštaj

18:00Tajne Oblasti 51

Prva

13:00Mali Budo

15:00Žigosani u reketu

18:00Vikend vesti

18:45Exploziv specijal

19:15Mamini sinovi

TV1000

14:05Policajac iz vrtića

15:55Danteov vrh

17:35Surogat mama

19:10Tvister

21:00Opasna romansa

Viasat Explorer

14:00Australijska spasilačka ekipa

14:45Australijska spasilačka ekipa

15:30Sređivanje starih automobila

16:15Sređivanje starih automobila

17:05Pomoć na putu

Pink 2

13:00Pandorin sat 2

15:00Devet meseci

17:00Velika gužva u Maloj Kini

20:00Otmica u metrou

22:0023 Dana straha

Nova TV

13:00Neprekidni krug

15:00Tajni život Merilin Monro

16:00Pepeo pepelu

17:00Kefalica

17:30Kriminalistička Priča

FOX

14:05Dva i po muškarca

14:35Dva i po muškarca

15:05Evolucija

17:10Fleš

18:05Fleš

FOX Movies

14:15Policajac iz vrtića

16:15U najboljim godinama

18:00Meteorolog

20:00Prihvaćeno

22:00Umri muški

FOX Life

14:20Uvod u anatomiju

15:15Uvod u anatomiju

16:10Bez reči

16:35Bez reči

17:05Hotel

Prva Plus

13:15Kako sam postao Rus

14:50Najsmešniji kućni video

15:15Loraks: Zaštitnik šume

18:00Tajno društvo 2

20:00Dug





Preporučujemo TV Kanale uživo