Četvrtak , 25. Jul 2019.

Četvrtak , 25. Jul 2019.

Pink

16:00Njena sudbina

18:30Nacionalni dnevnik

19:15Elif

20:00Dženetine Suze

21:00Ljubav iz osvete

RTS1

16:05Srećni ljudi

17:00Dnevnik RT Vojvodina

17:20Šta radite, bre

17:42Beogradska hronika

18:25Slagalica

RTS2

16:05Velvet

17:20Kako sam sistematski uništen od idiota

18:55Lajmet

19:00Lov i ribolov

19:30Selo bez žena

B92

16:45Sportski pregled

17:00Galileo

17:55O2 presek

18:00TV Čorba

18:30Stolice

Discovery

16:00Zlatna groznica: Zlato iz rečnih brzaka

17:00Spasavanje starih građevina

17:30Odbačeno i zatrpano

18:00Kako to rade?

18:30Kako se pravi?

Cartoon Network

16:54Teen Titans Go!: The Nean One

17:04Teen Titans Go!: Campfire Stories

17:17Teen Titans Go!: The Hive Five

17:27Teen Titans Go!: The Return of Slade

17:40Teen Titans Go!: More of the Same

Cinemania

16:55Opatice u bekstvu

18:55Sudnica ludnica

21:00Dobro došli mister Čens

23:35Zodijak

Eurosport

11:00Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 18 Trie sur Baise - Pau

17:20Biciklizam - Tour de France: Tur de Frans ekstra

17:50WATTS

18:00Automobilizam: Blancpain GT S.Izazov, Zandvort

19:00Formula E: Formula E - Njujork

Happy TV

15:15Posle ručka

17:30Telemaster

18:10Suze moje sestre

19:00Čađava mehana

20:00Upoznajte Novajlije

History Channel

16:10Iskovano u vatri

17:05Zvezde zalagaonica

17:35Zvezde zalagaonica

18:05Prokletstvo ostrva Ouk

19:00Iskovano u vatri

National Geographic

16:00Tajna istorija Nove informacije

17:00Istraživač 2.0

18:00Svih 360°

19:00Megafabrike

20:00Megafabrike

Prva

16:30Praktična žena

17:30Exkluziv

18:00Vesti

18:50Exploziv

19:15100 ljudi, 100 ćudi

TV1000

16:00Otkriće laži

17:40Pegi Su se udaje

19:20Ljubimica Amerike

21:00Turks i Kaikos

22:35Zelena zona

Viasat Explorer

16:55Kraljevi otpada

17:45Pomoć na putu

18:35Australijski lovci na jastoge

19:25Australijski lovci na zlato

20:10Džinovski šaran

Pink 2

16:00Vesti Pink World

17:00Pol Bler: Policajac iz šoping centra

19:00Mladi vukodlak

20:00Razbijač

22:00Bokser

FOX

16:15Istražitelji iz Majamija

17:10Kevin može da čeka

17:35Kevin može da čeka

18:00Štreberi

18:30Štreberi

FOX Movies

16:00Svadbena zvona

17:45Moja nazovi žena

20:00Svrha ubijanja

21:00Čudesni Spajdermen

23:30Iskonsko zlo

FOX Life

16:10Odvažne

17:05Ženski vodič kroz razvod

18:00Šapat duhova

19:00Škola za parove

19:30Škola za parove

Prva Plus

15:15Paklene ulice 5

17:30Darma i Greg

18:00Istine i laži

19:00Skandal

20:00Do gole kože





Preporučujemo TV Kanale uživo