Vratite se na mobilnu verziju sajta

Nedelja , 16. Jun 2019.

Nedelja , 16. Jun 2019.

Pink

14:00Premijera vikend specijal

16:00Zadruga 2

18:30Nacionalni dnevnik

19:15Kontravizija

20:00Šifra Despot

RTS1

14:00RTS ordinacija

15:00Vesti

15:10Biser Bojane

16:03Srećni ljudi

16:5660 najlepših narodnih pesama

RTS2

14:20Sportska budućnost Srbije

14:35Rečnik ekologije

14:40Edu global

15:10Mira Adanja Polak: Ekskluzivno: Ekskluzivno

15:44Tri boje zvuka

B92

13:55O2 presek

14:55O2 presek

15:00TV Čorba

15:30Stolice

16:00Vesti O2

Discovery

14:00Spasavanje starih građevina

14:30Spasavanje starih građevina

15:00Spasavanje starih građevina

15:30Spasavanje starih građevina

16:00Blago iz garaže

Cartoon Network

14:21The Amazing World of Gumball: The Void

14:32The Amazing World of Gumball: The Nobody

14:46We Bare Bears: Adopted

14:57We Bare Bears: The Gym

15:07We Bare Bears: Burrito

Cinemania

13:20Krznena osveta

15:15Jedan život

17:05Point blank

18:55Rad na crno

21:0012 godina ropstva

Eurosport

14:10FIA Svetski šampionat izdržljivosti: Auto Trke - WEC Le Man

15:45Cycling: Criterium du Dauphiné Libéré, France - Stage 8: Criterium du Dauphiné Libéré, France - Stage 8

17:20WATTS

17:40Equestrian: Global Champions Tour: Global Champions Tour

18:40Vesti

Happy TV

14:05Parovi, nedeljni ručak

16:00Čađava mehana

17:30Telemaster

18:20Ela Ela show

21:00Parovi, izbacivanje

History Channel

13:45Drevni vanzemaljci

14:40Iskovano u vatri

15:40Drevni vanzemaljci

16:35Iskovano u vatri

17:35Zvezde zalagaonica

National Geographic

14:00Opaka tuna

15:00Izgubljeno blago Maja

15:55Mars

16:55Mars

18:00Genije po Stivenu Hokingu

Prva

13:50Radna akcija

14:54Zvezde Granda - Specijal

18:00Vikend vesti

18:40Exploziv

19:12Sinđelići

TV1000

14:05Invazija sveta: Bitka Los Anđeles

16:00Samo napred: Sve ili ništa

17:35Svetlost dana

19:25Luda braća

21:00EdTV

Viasat Explorer

14:00Divlja Montana

14:40Divlja Montana

15:35Sređivanje starih automobila

16:20Sređivanje starih automobila

17:05Sređivanje starih automobila

Pink 2

13:00Komandos

15:0030 minuta ili manje

17:00Ludosti Dika i Džejn

18:50Biljana za Vas

20:00Projekat X

Nova TV

13:00Veče sa Ivanom Ivanovićem

15:00BBC zaleđena planeta

16:00Povratnici

17:00Male velike priče

17:40Kefalica

FOX

14:05Život u fragmentima

14:30Život u fragmentima

15:00Super kuče

16:45Simpsonovi

17:10Kevin može da čeka

FOX Movies

13:20Mumija

15:40102 dalmatinca

17:45Čivava sa Beverli Hilsa

19:35Meksikanac

22:00Kolateral

FOX Life

11:55Divne kosti

14:40Američka domaćica

15:05Mlađa

15:40Mlađa

16:10Za narod

Prva Plus

13:51Skandal

14:40Najsmešniji kućni video

15:26Batice, gde mi je auto

17:15Divlji u srcu

20:00Umri muški 3





Preporučujemo TV Kanale uživo