Vratite se na mobilnu verziju sajta

Nedelja , 16. Jun 2019.

Pink

10:00Žikina Šarenica

13:00Prvi Nacionalni dnevnik

13:30Zadruga 2

14:00Premijera vikend specijal

16:00Zadruga 2

RTS1

12:25Vreme, stanje na putevima

12:33Balkanskom ulicom: Ratko Šobota

13:15SAT: Dekarbonizacija

14:00RTS ordinacija

15:00Vesti

RTS2

12:05Profil i profit

12:40Kulturako aresipe

13:05Sve boje života

13:35Obrazovno ogledalo

14:00Hemija za sve

B92

12:00Smrtonosno oružje 3

12:55O2 presek

13:00Kud puklo da puklo

13:55O2 presek

14:55O2 presek

Discovery

12:30Brodski kontejneri na aukciji

13:00Zaboravljeni prtljag na aukciji

13:30Zaboravljeni prtljag na aukciji

14:00Spasavanje starih građevina

14:30Spasavanje starih građevina

Cartoon Network

12:26Unikitty: Lab Cat

12:40Unikitty

12:50Unikitty: Unikitty News!

13:05The Powerpuff Girls: Rainy Day

13:15The Powerpuff Girls: Electric Buttercup

Cinemania

10:40Bajka o princezi Kaguji

13:20Krznena osveta

15:15Jedan život

17:05Point blank

18:55Rad na crno

Eurosport

12:10FIA Svetski šampionat izdržljivosti: Auto Trke - WEC Le Man

14:00FIA Svetski šampionat izdržljivosti

14:10FIA Svetski šampionat izdržljivosti: Auto Trke - WEC Le Man

15:45Cycling: Criterium du Dauphiné Libéré, France - Stage 8: Criterium du Dauphiné Libéré, France - Stage 8

17:20WATTS

Happy TV

12:00Prelo u našem sokaku

12:55Vesti

13:00Prelo u našem sokaku

14:00Vesti

14:05Parovi, nedeljni ručak

History Channel

11:50Prokletstvo ostrva Ouk

12:45Američki sakupljači

13:45Drevni vanzemaljci

14:40Iskovano u vatri

15:40Drevni vanzemaljci

National Geographic

12:00Rookie Moonshot: Misija na Mjesec

13:00Tajne neverovatnih mašina

14:00Opaka tuna

15:00Izgubljeno blago Maja

15:55Mars

Prva

12:00Automoto Show

12:46Radna akcija

13:50Radna akcija

14:54Zvezde Granda - Specijal

18:00Vikend vesti

TV1000

12:25Turks i Kaikos

14:05Invazija sveta: Bitka Los Anđeles

16:00Samo napred: Sve ili ništa

17:35Svetlost dana

19:25Luda braća

Viasat Explorer

12:25Divlja Montana

13:10Divlja Montana

14:00Divlja Montana

14:40Divlja Montana

15:35Sređivanje starih automobila

Pink 2

11:00Ajhman

13:00Komandos

15:0030 minuta ili manje

17:00Ludosti Dika i Džejn

18:50Biljana za Vas

Nova TV

12:30Sedam i po: Gnev

13:00Veče sa Ivanom Ivanovićem

15:00BBC zaleđena planeta

16:00Povratnici

17:00Male velike priče

FOX

12:05Simpsonovi

12:35Simpsonovi

13:05Život u fragmentima

13:35Život u fragmentima

14:05Život u fragmentima

FOX Movies

11:15Samo ga dovedi

13:20Mumija

15:40102 dalmatinca

17:45Čivava sa Beverli Hilsa

19:35Meksikanac

FOX Life

11:55Divne kosti

14:40Američka domaćica

15:05Mlađa

15:40Mlađa

16:10Za narod

Prva Plus

11:48Andrija i Anđelka

12:39Skandal

13:51Skandal

14:40Najsmešniji kućni video

15:26Batice, gde mi je auto





Preporučujemo TV Kanale uživo