Vratite se na mobilnu verziju sajta

Subota , 18. Maj 2019.

Pink

13:30Paparazzo lov

14:30Zadruga 2

17:00Magazin In

18:30Nacionalni dnevnik

19:15Elif

RTS1

13:30Lice i potpetice

14:05TV lica: Mihailo Miša Janketić

14:50Vesti

15:0060 najlepših narodnih pesama

16:00Vesti

RTS2

13:00Studio znanja

14:00Kroz crvotočinu sa Morganom Frimenom

14:45Hemija za sve

14:55Pitajte prirodu

15:10Životinje u carstvu metafora: Konj: Konj

B92

13:00Kud puklo da puklo

13:55O2 presek

14:00Galileo

14:55O2 presek

15:00TV Čorba

Discovery

13:00Trgovci automobilima na putu

14:00Trgovci automobilima na putu

15:00Novi poduhvat: Aron Kaufman

16:00Radionica nepodobnih mehaničara

17:00Blago iz garaže

Cartoon Network

13:33Teen Titans Go!: Puppets, Whaaaaat?

13:43Teen Titans Go!: Mr. Butt

13:57Teen Titans Go!: Man Person

14:07Teen Titans Go!: Pirates

14:20Teen Titans Go!: I See You

Cinemania

11:40Apsolutni početnici

14:05Tiha strast

16:35Podvala

18:55Kung fu džungla

21:00Dug

Eurosport

13:05Biciklizam - Điro d'Italija: Điro d'Italija - Etapa 8 Tortoreto Lido - Pesaro

17:15Biciklizam - Điro d'Italija: Biciklizam - Điro ekstra

17:45Biciklizam - 4 dana Dankerka: Biciklizam - 4 dana Dankerka, Etapa 5

18:30Biciklizam - Tur Kalifornije: Biciklizam - Tur Kalifornije, Etapa 6

19:55Vesti

Happy TV

11:00Prelo u našem sokaku

14:00Čađava mehana

15:30Posle ručka

17:30Telemaster

18:20Glamur

History Channel

12:45Projekat: Nemoguće

13:45Planinski ljudi

14:40Američki sakupljači

15:40Borbe za skladišta

16:10Drevni vanzemaljci: Konačni dokazi

National Geographic

13:30Nauka o gluposti

14:00Čovečanstvo iz svemira

16:00Avionske nesreće

17:00Avionske nesreće

18:00Surova planeta

OBN

13:30Top shop

13:45Dženet

14:37Dženet

15:30On the spot: Toraja

16:30Iz bakine kuhinje

Prva

12:00Sve što poželiš

14:00Na prvom mestu

15:00Exkluziv - Specijal

16:00Urgentni centar

18:00Vikend vesti

TV1000

13:10Mumija

15:10Robot i Frenk

16:40Miris žene

19:10Kralj škorpija 2

21:00Zemlja izgubljenih

Viasat Explorer

13:25Australijski lovci na jastoge

14:15Australijski lovci na jastoge

15:05Australijska spasilačka ekipa

15:45Australijska spasilačka ekipa

16:30Australijska spasilačka ekipa

Pink 2

13:00Kung Pu

15:00Zaborav

17:00Aloha

20:00Ona

22:15Poslednja ekskurzija 4

Nova TV

13:00Ubice moga oca 3

15:00BBC Lov

16:00Povratnici

17:00BBC Luksuzni hoteli

18:00Žigosani u reketu

FOX

13:05Život u fragmentima

13:35Život u fragmentima

14:05Život u fragmentima

14:35Život u fragmentima

15:05Američko venčanje

FOX Movies

11:45Nimino ostrvo

13:45Helboj 2: Zlatna vojska

16:00Božić sa Andersonima

17:45Pun mesec u septembru

19:30Zaglavilo se

FOX Life

12:05Moja velika mrsna pravoslavna svadba

14:00Američka domaćica

14:25Američka domaćica

14:50Američka domaćica

15:15Mlađa

Prva Plus

12:45Skandal

15:15Najsmešniji kućni video

16:00Pepeljuga

18:00Vatrene ulice

20:00Bornov identitet





Preporučujemo TV Kanale uživo