24°C Sunčano
Subjektivni osećaj: 25°C Mogućnost padavina: 0 mm Vlažnost vazduha: 47% Brzina vetra: 1 m/s Pravac vetra: Sever Ažurirano u 11:05:51| Dan | Pojava | Temperatura | Vetar | Padavine | Pritisak |
|---|---|---|---|---|---|
| Petak, 19. jun | Mestimično oblačno | 30°C / 16°C | 5 m/s | 7% | 1020 mb |
| Subota, 20. jun | Vedro | 32°C / 16°C | 4 m/s | 3% | 1022 mb |
| Nedelja, 21. jun | Vedro | 32°C / 17°C | 6 m/s | 7% | 1022 mb |
| Ponedeljak, 22. jun | Mestimično oblačno | 32°C / 17°C | 4 m/s | 23% | 1021 mb |
| Utorak, 23. jun | Vedro | 33°C / 16°C | 4 m/s | 23% | 1017 mb |
| Sreda, 24. jun | Mestimično oblačno | 35°C / 18°C | 4 m/s | 36% | 1014 mb |
| Četvrtak, 25. jun | Vedro | 30°C / 16°C | 6 m/s | 36% | 1015 mb |
| Petak, 26. jun | Mestimično oblačno | 32°C / 13°C | 4 m/s | 10% | 1016 mb |
| Subota, 27. jun | Mestimično oblačno | 32°C / 15°C | 6 m/s | 16% | 1018 mb |
| Nedelja, 28. jun | Vedro | 33°C / 16°C | 5 m/s | 16% | 1020 mb |
| Ponedeljak, 29. jun | Vedro | 34°C / 17°C | 6 m/s | 13% | 1018 mb |
| Utorak, 30. jun | Vedro | 30°C / 16°C | 8 m/s | 13% | 1017 mb |
| Sreda, 01. jul | Vedro | 27°C / 12°C | 8 m/s | 26% | 1019 mb |
| Četvrtak, 02. jul | Mestimično oblačno | 28°C / 15°C | 2 m/s | 13% | 0 mb |
Osećam kako mi se telo bori protiv svakog skoka temperature, postajem troma i uspavana.
Povetarac mi pomaže da se opustim, ali kad je promenljiv, osećam se razdražljivo.
Kad duže traje hladno vreme, imam osećaj da mi se koža suši i zateže više nego obično.
Čini se da svaka promena vremena utiče na moj san. Nikako da uhvatim pravi ritam.
Vremenske oscilacije su uvek izazov za moj imunitet; uvek imam osećaj kao da ću se razboleti.
Ako bi bilo bar 5 stepeni niže, bio bih zadovoljan... Jutra su veoma lepa i sveza, pravo da vam kazem jedva cekam da celi dani budu takvi. Malo mi i fali svezijeg vremena i cistijeg vazduha
Ako bi bilo 25 stepeni, to bi bilo idealno jer je onda prijatno i unutra i napolju, ne mora se ni klima puno koristiti tako da nema glavobolje.
U Nišu danas očekujemo 40 stepeni, baš vruć dan! Moram da se spremim za ovu žegu, jer je napolju kao u peći. Ma tako je, Nišlije su navikle na ovakve dane, ali stvarno je teško.
Sledeca nedelja je uvod u trecu nedelju u ovom mesecu, mislim da zasluzujemo da posle opet krene malo da pada teperatura. Nije humano biti van kuce ili u prevozu vec od 8 do 20h uvece, tako da ko ne mora nek ne ide nigde i nek radi od kuce
Znam da sam kukao tokom juna zbog onih kisa i hladnoce, duksericu sam nosio ali 40 stepeni zaista nije normalno xd Jesen bez kise i prolece su generalno najbolja godisnja doba