Vratite se na mobilnu verziju sajta

Utorak , 12. Novembar 2019.

Utorak , 12. Novembar 2019.

RTS1

08:30Jutarnji program

10:57Gore dole

12:00Dnevnik 1

12:20Kulturni dnevnik

12:38Od zlata jabuka

RTS2

09:12Bleja

09:24Mali dnevnik

09:31Postanak i opstanak ćirlice

09:49Elementi: Antimon

09:51Eko perspektive: Ne dišite duboko: Ne dišite duboko

B92

09:03Nindža kornjače

09:31Kuća Buka

09:57Sunđer Bob Kockalone

10:25Sunđer Bob Kockalone

10:53Sunđer Bob Kockalone

Discovery

09:00Blago iz garaže

09:30Odbačeno i zatrpano

10:00Izazov na točkovima

11:00Brzi i glasni

12:00Trgovci automobilima na putu

Cartoon Network

09:21The Tom and Jerry Show: Tuffy's Big Adventure

09:28The Tom and Jerry Show: Flea Bitten

09:35The HAPPOS Family: Bubbles

09:45Craig of the Creek: Dinner at the Creek

09:55Craig of the Creek: Bug City

Cinemania

08:10Solan i Ludvig

09:50Dečko mrav

11:305 Nevesta

13:40Luj Sir Najjači Čovek Na Svetu

16:15Premijer

Eurosport

08:30Snuker: Snuker - Open Severne Irske: 1. dan

10:30Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Madjarska, Pregled

11:00FIA Svetski šampionat izdržljivosti: Auto Trke - WEC Šangaj

13:00Snuker: Snuker - Open Severne Irske: 1. dan

13:45Snuker: Snuker - Open Severne Irske: 2. dan

Happy TV

06:45Dobro jutro Srbijo

11:15Topshop

11:30Parovi

11:55Vesti

12:05Parovi

History Channel

08:55Iskovano u vatri

09:55Zvezde zalagaonica

10:25Zvezde zalagaonica

10:50Zvezde zalagaonica

11:20Zvezde zalagaonica

National Geographic

09:00Megafabrike

10:00Japan: Između zemlje i neba

11:00Invazija na Zemlju

12:00Avionske nesreće

13:00Istrage vazduhoplovnih nesreća: Specijalan izveštaj

Prva

06:55Jutro

11:15Paramparčad

13:00150 Minuta

15:20Sinđelići

16:28Praktična žena

TV1000

09:10Blizanci

10:55Meri i Marta

12:25Idemo ponovo

13:551941

15:50Ostani uz mene

Viasat Explorer

09:15Izolovane brvnare

09:55Ekstremno preživljavanje na Aljasci

10:45Ekstremno preživljavanje na Aljasci

11:30Ekstremno preživljavanje na Aljasci

12:20Ekstremno preživljavanje na Aljasci

Pink 2

08:00Uz pomoć svojih prijatelja

09:45City kids

10:00Zagrizi metak

12:15Tri kondorova dana

15:00Ofis

Nova TV

09:00Doktor Martin

10:00Američki smešni video

10:30Državni posao

11:00Ljudi s Menhetna

12:00N1 Kratke Vesti

FOX

08:55Kriminalci u odelima

09:50Simpsonovi

10:15Simpsonovi

10:45Dva i po muškarca

11:15Dva i po muškarca

FOX Movies

08:15Opasni umovi

10:10Kraljevski Božić

11:55Vašar taštine

14:30Nebo u oktobru

16:30Ljubav do desetog sastanka

FOX Life

09:15Majk i Moli

09:40Majk i Moli

10:10Kako sam upoznao vašu majku

10:35Kako sam upoznao vašu majku

11:05Kako sam upoznao vašu majku

Prva Plus

08:09Milerovo raskršće

10:21Ali Mekbil

11:23Najgori kuvari Amerike

12:28Neuspele plastične operacije

13:40Najsmešniji kućni video





Preporučujemo TV Kanale uživo