Vratite se na mobilnu verziju sajta

Nedelja , 22. Septembar 2019.

Nedelja , 22. Septembar 2019.

RTS1

10:58Znanje imanje

12:00Dnevnik 1

12:17Sportski Dnevnik

12:27Vreme, stanje na putevima

12:33Balkanskom ulicom: Srđan Ognjanović

RTS2

10:46Vlada i Vrhovna komanda Srbije u Velikom ratu: Vlada i Vrhovna komanda Srbije u Velikom ratu

11:36Verski mozaik Srbije

12:21Profil i profit

12:48Kulturako aresipe

13:17Sve boje života

B92

11:17Bornov identitet

11:55O2 presek

12:00Bornov identitet

12:55O2 presek

13:00Bornov identitet

Discovery

11:00Odbačeno i zatrpano

11:30Odbačeno i zatrpano

12:00Zaboravljeni prtljag na aukciji

12:30Zaboravljeni prtljag na aukciji

13:00Zaboravljeni prtljag na aukciji

Cartoon Network

10:40Lego: Batman the Movie: DC Super Heroes Unite

11:55Ben 10: Innervasion: Message in a Boxcar

12:05Ben 10: Innervasion: Call the Dream Police

12:21Ben 10: Innervasion Part 3: Strange Bedfellows

12:32Ben 10: Innervasion Part 4: Mind over Alien Matter

Cinemania

09:40Božićno čudo

11:40Vremenski banditi

14:00Šifra: Čistač

15:55Sumrak saga: Mlad mesec

18:30Sumrak saga: Pomračenje

Eurosport

11:10Tenis - Egzibicioni turnir

11:55Tenis - Egzibicioni turnir

14:00Tenis - Egzibicioni turnir

16:00Tenis - Egzibicioni turnir

18:00Tenis - Egzibicioni turnir

Happy TV

11:00Prelo u našem sokaku

14:00Vesti

14:05Čađava mehana

15:30Film

17:30Telemaster

History Channel

09:55Dan D: Neispričane priče

11:50Zvezde zalagaonica

12:20Zvezde zalagaonica

12:45Grof za automobile

13:45Drevni vanzemaljci: Konačni dokazi

National Geographic

11:05Više od magije sa DMC-jem

12:00Superstrukture: Inženjerska čuda

12:55Superstrukture: Inženjerska čuda

14:00Gordon Remzi: Skriveni ukusi sveta

15:00Istrage vazduhoplovnih nesreća: Specijalan izveštaj

Prva

07:55Jutro

12:00Exkluziv

12:58Exploziv

13:53Radna akcija

15:00Zvezde Granda - Specijal

TV1000

10:30Mišel i Obama

11:55Tvister

13:40Neverovatni Hulk

15:30Neverovatni Hulk

17:25Divlja reka

Viasat Explorer

10:50Australijski lovci na zlato

11:35Australijski lovci na zlato

12:20Australijski lovci na zlato

13:10Australijski lovci na zlato

13:55Australijski lovci na zlato

Pink 2

11:00Svetac sa Menhetna

13:00Otmica u metrou

17:00Lovac na ucene

19:00Biljana za Vas

20:00Dobri sin

Nova TV

10:30Kriminalistička priča

12:00N1 Kratke Vesti

12:05Vrele Gume

12:30Kefalica

13:00Veče sa Ivanom Ivanovićem

FOX

11:15Simpsonovi

11:40Simpsonovi

12:05Simpsonovi

12:30Simpsonovi

12:55Dva i po muškarca

FOX Movies

10:30Avioni

12:20Sneg

14:10Policajac iz vrtića 2

16:00Venčanje u Rimu

17:50Prijatelji

FOX Life

11:05Riverdejl

11:55Prijatelji

14:00Budni celu noć

14:25Uvod u anatomiju

15:15Uvod u anatomiju

Prva Plus

11:34Istine i laži

12:37Andrija i Anđelka

13:28Kako sam postao Rus

14:07Kako sam postao Rus

15:03Najsmešniji kućni video





Preporučujemo TV Kanale uživo