Subota , 13. Jul 2019.

Pink

10:00Žikina Šarenica

13:00Prvi Nacionalni dnevnik

13:30Zadruga: Narod pita

17:00Magazin In

18:30Nacionalni dnevnik

RTS1

12:30I bez muke ima nauke

13:00Dnevnik 1

13:15Sportski Dnevnik

13:25Vreme, stanje na putevima

13:30Lice i potpetice

RTS2

12:30Građanin

13:00Studio znanja

14:00Kroz crvotočinu sa Morganom Frimenom

14:45Školski sport

15:00Automobilizam

B92

12:00Autostoperski vodič kroz Galaksiju

12:55O2 presek

13:00Kud puklo da puklo

13:55O2 presek

14:00Galileo

Discovery

12:00Trgovci automobilima na putu

13:00Trgovci automobilima na putu

14:00Trgovci automobilima na putu

15:00Brzi i glasni

16:00Radionica nepodobnih mehaničara

Cartoon Network

12:35The Amazing World of Gumball: The Others

12:45The Amazing World of Gumball: The Signature

12:59The Amazing World of Gumball: The Gift

13:10The Amazing World of Gumball: The Apprentice

13:23The Amazing World of Gumball: The Check

Cinemania

12:30Menhetn

14:35Odvedi me na Mesec

16:25Super šerif

18:25Bosonoga kontesa

21:00Bogovi i generali

Eurosport

12:00Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 8 Mâcon - Saint-Étienne

17:30Biciklizam - Tour de France: Tur de Frans ekstra

17:40Formula E: Formula E - Njujork, Kvalifikacije

19:00Atletika: Atletika - UNIVERZIJADA Napulj Dan 6

20:30Vesti

Happy TV

11:00Prelo u našem sokaku

14:00Čađava mehana

15:30Posle ručka

17:30Telemaster

18:20Ela Ela show

History Channel

12:20Borbe za skladišta

12:45Projekat: Nemoguće

13:45Planinski ljudi

14:40Američki sakupljači

15:40Borbe za skladišta

National Geographic

12:35Nauka o gluposti

13:05Armstrongovi snimci

14:00Apolo: Misije do Meseca

16:00Avionske nesreće

17:00Avionske nesreće

Prva

12:00Veliko čudo

14:00Opsesija

16:00Budva na pjenu od mora

17:00Andrija i Anđelka

18:00Vikend vesti

TV1000

11:25Sati

13:15Prevodilac

15:20Danteov vrh

17:05Holivudski policajci

19:00Dvoličnost

Viasat Explorer

12:25Australijski lovci na jastoge

13:10Australijski lovci na jastoge

14:00Australijska spasilačka ekipa

14:45Australijska spasilačka ekipa

15:30Australijska spasilačka ekipa

Pink 2

12:00Zdravlje i Vi

13:00Denijeva leteća stolica

15:00Svaka sekunda je važna

17:00Dnevnik Bridžit Džons

20:00Iza neprijateljskih linija

Nova TV

12:35Sedam i po

13:00Hotelske tajne s Ričardom E. Grantom

14:00Državni posao

14:30Kefalica

15:00Tajni život Merilin Monro

FOX

12:25Simpsonovi

12:50Štreberi

13:15Štreberi

13:40Štreberi

14:05Štreberi

FOX Movies

11:00Herbi

13:00Šašavi roditelji

14:45Usijane glave 2

16:30Ispovest jedne tinejdžerke: Mašta može svašta

18:15Devojka na lošem glasu

FOX Life

12:05Ljubav Džesike Štajn

13:55Supruga za medalju

14:20Uvod u anatomiju

15:15Uvod u anatomiju

16:10Vilidž

Prva Plus

12:00Veliko čudo

14:00Opsesija

16:00Budva na pjenu od mora

17:00Andrija i Anđelka

18:00Vikend vesti





Preporučujemo TV Kanale uživo