Ponedeljak , 20. Maj 2019.

Ponedeljak , 20. Maj 2019.

Pink

13:00Prvi Nacionalni dnevnik

13:30Zadruga 2

15:30Nacionalni dnevnik

16:00Zadruga 2

18:30Nacionalni dnevnik

RTS1

12:49Lov i ribolov

13:20Oficir s ružom

15:22Ovo je Srbija

16:05Moj rođak sa sela

17:00Dnevnik RT Vojvodina

RTS2

12:40S Tamarom u akciji

13:44Milijarde

14:45Gospođa

16:11Ešalon doktora M.

17:50Srpska ekonomija

B92

13:00Nacionalno blago

13:55O2 presek

14:00Top shop

14:15Lud, zbunjen, normalan

14:55O2 presek

Discovery

13:00Život u divljini Aljaske

14:00Život u divljini Aljaske

15:00Život u divljini Aljaske

16:00Izazov na točkovima

17:00Spasavanje starih građevina

Cartoon Network

13:05The Powerpuff Girls: Secret Swapper of Doom

13:20The Amazing World of Gumball: The Signal

13:30The Amazing World of Gumball: The Girlfriend

13:45The Amazing World of Gumball: The Bros

13:55The Amazing World of Gumball: The Man

Cinemania

12:10Počasni građanin

14:30Franc

16:50Mala pljačka kazina

18:50Ljubav na teži način

21:00Zgrabi i beži

Eurosport

12:00Tenis - Rolan Garos: Rolan Garos - Kvalifikacije 1.dan

14:00Tenis - Rolan Garos: Rolan Garos - Kvalifikacije 1.dan

16:00Tenis - Rolan Garos: Rolan Garos - Kvalifikacije 1.dan

18:00Tenis - Rolan Garos: Rolan Garos - Kvalifikacije 1.dan

20:00Konjički sport: Konjički Sport - Globalna liga šampiona

Happy TV

13:05Parovi Jutarnja kafica

13:50Vesti

14:10Parovi Jutarnja kafica

14:30Suze moje sestre

15:20Posle ručka

History Channel

12:45Borbe za skladišta

13:15Borbe za skladišta

13:45Borbe za skladišta

14:15Borbe za skladišta

14:40Borbe za skladišta

National Geographic

13:00Avionske nesreće

14:00Primitivni opstanak

15:00Jukonsko zlato

16:00Isušivanje okeana

17:00Ponovo na pomorskom putu svile

OBN

12:35Ali

13:25Sestre

13:55Sestre

14:25Top shop

14:40Paramparčad

Prva

13:00150 Minuta

15:30Istine i laži

16:30Praktična žena

17:29Exkluziv

18:00Vesti

TV1000

12:10Kasandrin dvorac

14:00Čovek sa zvezda

15:55Kratak spoj

17:30Hana

19:20Zemlja izgubljenih

Viasat Explorer

13:00Zelena groznica

13:25Gradnja u divljini

14:10Gradnja u divljini

14:55Kauboji iz ledenih voda

15:40Kauboji iz ledenih voda

Pink 2

12:00Paklena granica

14:30Premijera

14:45Ekskluzivno

15:00Ofis

16:00Vesti Pink World

Nova TV

12:40Dva lica pravde

13:40Mr. Kitchen

14:10Voleti do smrti

15:05Žigosani u reketu

16:00Wipeout

FOX

12:35Mumija

15:05Havaji 5-0

16:15Istražitelji iz Majamija

17:10Fleš

18:05Štreberi

FOX Movies

11:15Zaglavilo se

13:55Povratak u budućnost 2

16:05Diki Roberts

18:05Čuvajući Tesu

20:00Dosije Iks

FOX Life

11:55Zaljubljeni Šekspir

14:20Očajne domaćice

15:15Majstori glamura

16:10Dinastija

17:05Telo je dokaz

Prva Plus

12:36Sve na svom mestu

13:53Najsmešniji kućni video

14:45Deveruše

17:23Dosije Iks

18:24Darma i Greg





Preporučujemo TV Kanale uživo