Vratite se na mobilnu verziju sajta

Nedelja , 19. Maj 2019.

Pink

13:30Zadruga 2

14:00Premijera vikend specijal

16:00Zadruga 2

18:30Nacionalni dnevnik

19:15Kontravizija

RTS1

13:13SAT: Gledaoci testiraju kočnice

14:00RTS ordinacija

15:00Vesti

15:06Žmurke

16:00Tenis - ATP World Tour Masters 1000

RTS2

13:48Srpska muzika kroz vekove

14:01Da li znaš

14:07Hemija za sve

14:16Školski sport

14:33Magazin lige šampiona

B92

12:30Fudbal: Serija A: FK Kjevo Verona - FK Sampdorija

14:30Galileo

14:55O2 presek

15:30Stolice

16:00Vesti O2

Discovery

13:30Zaboravljeni prtljag na aukciji

14:00Spasavanje starih građevina

14:30Spasavanje starih građevina

15:00Spasavanje starih građevina

15:30Spasavanje starih građevina

Cartoon Network

13:53Teen Titans Go!: Sandwich Thief

14:09Teen Titans Go!: Money Grandma

14:19Teen Titans Go!: Friendship

14:35Teen Titans Go!: Vegetables

14:45Teen Titans Go!: The Mask

Cinemania

12:05Tiha strast

14:30Počasni građanin

16:55Kung fu džungla

19:00Mala pljačka kazina

21:00Izgubljeni put

Eurosport

13:05Cycling - Giro d'Italia: Tour of Italy - Stage 9: Tour of Italy - Stage 9

17:15Biciklizam - Điro d'Italija: Biciklizam - Điro ekstra

17:45Cycling: 4 jours de Dunkerque, France - Stage 6: 4 jours de Dunkerque, France - Stage 6

18:45WATTS

19:00FIA World Touring Car Cup: Netherlands - Second race: Netherlands - Second race

Happy TV

13:00Prelo u našem sokaku

14:00Vesti

14:05Parovi nedeljni ručak

15:30Film

17:30Telemaster

History Channel

13:45Drevni vanzemaljci

14:40Iskovano u vatri

15:40Top-lista antičkih izuma

16:35Iskovano u vatri

17:35Zvezde zalagaonica

National Geographic

13:00Isušivanje okeana

14:00Opaka tuna

15:00Svojim rečima

16:00Avionske nesreće

16:55Avionske nesreće

OBN

13:50Dženet

14:40Dženet

15:30On the spot: Raspeće

16:30Lonci i poklopci

17:30Dejana Talk Show

Prva

13:44Radna akcija

14:45Zvezde Granda - Specijal

18:00Vikend vesti

18:40Exploziv

19:16Sinđelići

TV1000

12:35Surogat mama

14:10Kralj škorpija

15:40Otkriće laži

17:25Danas 13 sutra 30

19:00Ajkula

Viasat Explorer

13:15Ljudi koji žive na drveću

14:00Ljudi koji žive na drveću

14:45Ljudi koji žive na drveću

15:25Australijski lovci na jastoge

16:15Australijski lovci na jastoge

Pink 2

13:00Aloha

17:00Pokaži šta znaš

19:00Biljana za Vas

20:00Mamurluk u Bangkoku

22:00Pastir

Nova TV

12:05S.M.A.R.T. potera

15:00BBC Lov

16:00Povratnici

17:00Male velike priče

18:00Žigosani u reketu

FOX

13:35Život u fragmentima

14:05Život u fragmentima

14:35Život u fragmentima

15:05U laži su kratke noge

17:05Moderna porodica

FOX Movies

12:05Čudan život Timotija Grina

14:10Povratak u budućnost

16:25Školske novine

18:15Opasne devojke

20:10Loša učiteljica

FOX Life

11:55Zaljubljeni Šekspir

14:25Američka domaćica

14:50Američka domaćica

15:15Uvod u anatomiju

16:10Vatrogasna stanica 19

Prva Plus

13:06Skandal

14:20Najsmešniji kućni video

15:10Deveruše

17:48Ajrton Sena

20:00Bornov ultimatum





Preporučujemo TV Kanale uživo