Petak , 17. Maj 2019.

Pink

13:00Prvi Nacionalni dnevnik

13:30Zadruga 2

15:30Nacionalni dnevnik

16:00Zadruga 2

18:30Nacionalni dnevnik

RTS1

13:10Moja lepa Srbija: Tara

13:40Zemaljski dani teku

15:15Ovo je Srbija

16:00Moj rođak sa sela

17:00Dnevnik RT Vojvodina

RTS2

13:15Rečnik ekologije

13:20Edu global

13:45Mali dnevnik

13:55SAT

14:45Milijarde

B92

13:00Kud puklo da puklo

13:55O2 presek

14:00Top shop

14:15Lud, zbunjen, normalan

14:55O2 presek

Discovery

13:00Novi poduhvat: Aron Kaufman

14:00Novi poduhvat: Aron Kaufman

15:00Novi poduhvat: Aron Kaufman

16:00Izazov na točkovima

17:00Spasavanje starih građevina

Cartoon Network

13:06The Powerpuff Girls: Man Up

13:20The Amazing World of Gumball: The Traitor

13:31The Amazing World of Gumball: The Advice

13:46The Amazing World of Gumball: The Mothers

13:57The Amazing World of Gumball: The Password

Cinemania

12:00Zemlja izobilja

14:25Apsolutni početnici

16:40Doušnik

18:55Podvala

21:00Već mi nedostaješ

Eurosport

13:05Cycling - Giro d'Italia: Tour of Italy - Stage 7: Tour of Italy - Stage 7

17:00Biciklizam - Điro d'Italija: Biciklizam - Điro ekstra

17:30Cycling: 4 jours de Dunkerque, France - Stage 4: 4 jours de Dunkerque, France - Stage 4

18:30Tenis - Rolan Garos: Tenis - Rolan Garos, Men's Final

19:55Vesti

Happy TV

13:05Parovi Jutarnja kafica

13:50Vesti

14:10Parovi Jutarnja kafica

14:30Suze moje sestre

15:20Posle ručka

History Channel

13:15Borbe za skladišta

13:45Borbe za skladišta

14:15Borbe za skladišta

14:40Borbe za skladišta

15:10Iskovano u vatri

National Geographic

13:00Avionske nesreće

14:00Primitivni opstanak

15:00Jukonsko zlato

16:00Isušivanje okeana

17:00Ponovo na pomorskom putu svile

OBN

12:10Top shop

14:20Top shop

15:30OBN Info

15:35Elif

16:30Shopping kraljica

Prva

13:00150 Minuta

15:30Istine i laži

16:30Praktična žena

17:30Exkluziv

18:00Vesti

TV1000

11:45Rent

13:55Avanture Tintina: Tajna jednoroga

15:40Borba za planetu Zemlju

17:35Pegi Su se udaje

19:15Device u nevolji

Viasat Explorer

13:00Zelena groznica

13:25Gradnja u divljini

14:10Gradnja u divljini

14:55Kauboji iz ledenih voda

15:40Kauboji iz ledenih voda

Pink 2

12:00Paklene ulice 3

14:30Ekskluzivno

14:45Premijera

15:00Ofis

16:00Vesti Pink World

Nova TV

12:30Dva lica pravde

13:30Mr. Kitchen

14:00Voleti do smrti

15:00Žigosani u reketu

15:50Kefalica

FOX

12:35MekGajver

13:30Orvil

14:25Havaji 5-0

15:20Mornarički istražitelji: Los Anđeles

16:15Istražitelji iz Majamija

FOX Movies

12:15Božić u Misisipiju

14:00Gvozdeni čovek 2

16:30Devojka iz planinske kolibe

18:15Večita ponoć

20:00Dosije Iks

FOX Life

12:55Vatrogasna stanica 19

13:50Očajne domaćice

14:45Majstori glamura

15:40Kuća za igru

16:10Dinastija

Prva Plus

12:45Radna akcija

13:45Sve na svom mestu

14:45Najsmešniji kućni video

15:15Bornovo nasleđe

17:30Dosije Iks





Preporučujemo TV Kanale uživo