Četvrtak , 17.04.2014

Nedelja , 06. Januar 2013.

TV program Srbija Nedelja , 06. Januar 2013.

RTS1

01:15Mira Adanja Polak i Vi

02:00Vesti

02:03TV lica: Božićni specijal - Nik Vujičić

02:50Kvadratura kruga

03:20Moja lepa Srbija

RTS2

00:05Dame pevaju

00:55Vrele gume

01:25Rukomet: Srbija-Makedonija

02:40Košarka-ABA liga: Partizan-Cibona

04:05Beograd - večiti grad

Pink

02:45Dobri pastir (strani film)

04:15Čuvar (strani film)

06:30Slike života

07:00Dobro jutro!

11:00Moja velika svadba

Pink 2

00:00Trijumf ljubavi (strani film)

00:45City news

01:00Ljubav i ostale nevolje (strani film)

02:45Ja, svedok (strani film)

04:15Sedmi znak (strani film)

Pink Film

00:30Čovek sa četiri noge

02:00Poslednji krug u Monci

03:45Sok od šljiva

05:15Četvrti čovek

06:45O pokojniku sve najlepše

Prva

06:00Domaćin

07:00Najsmešnije reklame

09:00Galileo

10:00Sulejman Veličanstveni (turska serija)

12:00Maska 2 (strani film)

B92

00:15Kad jaganjci utihnu (strani film)

02:15Atlantida

03:10Uključenje u B92 Info

08:00Dobra zemlja

10:00Crtani filmovi

Cinemania

08:00Munzi

10:00Vilenjaci

11:00Tango argentino

13:15Fim: Mamin sin

16:00Asteriks i Vikinzi

Happy TV

00:00Igrani film

01:45Smrt na Nilu

04:00Policajac sa petlovog brda

05:25NAJAVA PROGRAMA

05:30Dobro jutro Srbijo

Arena Sport 1

01:00Boks KOTV Magazin 04.01.2013.

01:30NFL Game Day

02:00NFL Wild Card Minnesota - Green Bay

05:30Auto-moto Mundial: Magazin

06:00Fudbal UEFA: Classic Matches Ep 19

RTS Digital

00:15Muzički program

01:15Balet

03:00Savremeni pisci

04:00Dokumentarni program

04:30Muzički program

B92 Info

00:00V.O.A.

00:30Vesti B92

01:00Automobilizam

01:30Ekologija

02:00Vino i vinogradarstvo

Ultra

06:00Animal atlas

06:25Atomik Beti

06:45Keroro, poručnik žabac

07:10Transformersi

07:35Džoni test

RT Vojvodina 1

00:45Elitna jedinica, serija

01:35Politbiro - stranačka hronika

02:00Putevi nade

02:30Glamour toujours

03:20Neka pesma kaže

RT Vojvodina 2

06:45Izbor iz novogodišnjeg programa

07:42Srpski ekran

08:08Agromozaik

08:33Sportska Vojvodina

09:00Strani dokumentarni film

Studio B

00:30Koncert - Zabava

07:00Beograde, dobro jutro - Vesti

11:00Da! Danas i zauvek - Vesti

12:00Četiri godišnja doba

14:00Praznični snovi - Kultura

SOS

00:45SOS Vesti - Vesti

01:00Noćni program - Vesti

08:15Topshop - Zabava

08:45SOS Vesti - Vesti

09:05TV Prodaja - Zabava

Sport Klub

02:00NBA Action

02:30FA Cup: Brighton – Newcastle

04:30Mobil 1 The Grid

05:00ATP Brisbane FINALE DIREKTNO

07:00Trans World Sport

Kopernikus

07:00Crtani film

08:00Porodični sportić, emisija za decu i roditelje

08:40Trend setter, muzička emisija

09:30Selo, emisija o poljoprivredi

10:15Vesti

TV Spektar

07:00Najava programa

07:05TV Vremeplov

07:10Sportić

07:45Mobil e

07:55Mali oglasi

TV Palma Plus

01:00Dnevnik i bi dan 3

01:30Noćni program

07:00Jutarnji dnevnik

07:30Ognjište

08:40Tv shop

TV Sabac

10:00Vodič za roditelje

10:30Crtani film Lovci na zmajeve

11:00Sedam života

15:00Ubistva u Midsomeru, repriza

16:50Poligon, repriza

TV Smederevo

00:00Vesti

09:00Najava programa

09:05Farma

10:00Pregled nedelje

10:45Pričalice

Kraljevacka TV

07:00Info pregled

07:30KaTv miks

08:00Serijski program

09:00Mali oglasi

09:15Film

TV City

07:00KROZ GRAD /R/

07:30TV IZLOG

08:0552 VIKENDA U SRBIJI /R/

09:00AGROSVET /R/

09:30TV IZLOG

TV Bor

07:00Farma

08:00Hrana i vino

09:00Dokumentarni program

10:00Crtani film (omnibus)

12:00Vesti



Preporučujemo TV Kanale uživo