Vratite se na mobilnu verziju sajta
Fudeks autobuski prevoz ( 5.0 ) broj glasova: 3 2

Fudeks autobuski prevoz

Adresa: Balkanska 47, Beograd

Opština: Savski venac

Grad: Beograd

Kontakt

Tel: 0800/ 00XXX0800/ 000 007kliknite na XXX da vidite ceo broj

Radno vreme

Danas: 08:00 - 20:00

Pon: 08:00 - 20:00

Uto: 08:00 - 20:00

Sre: 08:00 - 20:00

Čet: 08:00 - 20:00

Pet: 08:00 - 20:00

Sub: 09:00 - 15:00

Ned: 09:00 - 15:00

Otvoreno još: 04h:31m

Osnovni proizvodi/usluge: autobuski prevoz beograd bec, autobuske karte za beograd skoplje, autobuski prevoz beograd pariz, Fudeks autobuski prevoz radno vreme

FUDEKS AUTOBUSKI PREVOZ


Agenciju "Fudeks" pronaći ćete na dve adrese, u Beogradu i Pančevu. Prva je u Balkanskoj ulici broj 47 u Beogradu, a druga u ulici Svetog Save broj 2 u Pančevu. Započevši sa svojim radom davne 1989. godine, posle više od 24 godine uspešnog rada u međunarodnom i domaćem drumskom putničkom saobraćaju, možemo se pohvaliti izuzetno velikim brojem zadovoljnih putnika.

Iako prema ekomonskim parametrima naša agencija spada među srednje u našoj zemlji, po broju autobusa koji su u našem posedu zauzimamo vodeće mesto, među privatnim prevoznicima u Srbiji.

Naš vozni park čini:

  • - 30 autobusa
  • - 10 kombi vozila


Organizacija linijskog i vanlinijskog drumskog saobraćaja u zemlji i inostranstvu, spada pod domen usluga naše agencije "Fudeks". Zahvaljujući velikoj odgovornosti pri radu i autobusima visoke turističke klase uspeli smo da dostignemo evropski nivo usluge, kada je u pitanju međunarodni linijski saobraćaj.

Naši autobusi svakodnevno su na relacijama ka:
- Parizu, Beču, Trstu, Mestreu, Bolonji, Vićenci, Firenci, Milanu, Cirihu, Budimpešti i Skoplju.
Trenutno nam je u planu dobijanje odgovarajućih dozvola sa saobraćanje na relacijama za Amsterdam i Brisel.

Kada je reč o linijskom saobraćaju u našoj zemlji, godinama unazad naši autobusi idu redovno za Gradište, Kladovo i Negotin.

Autobusi koji se nalaze u posedu naše agencije, kao što smo već naglasili pripadaju visokoj turističkoj kategoriji vozila. Kako bi našim putnicima obezbedili prijatnu vožnju, posebnu pažnju obraćamo na njihovu ispravnost. Naša mehaničarsko - elektro i klima radionica, zadužena je za eventualne popravke naših autobusa. Svi naši autobusi poseduju klima uređaje, audio i video opremu, toalet i frižider.

Radno vreme:
- radnim danima od 08 - 20h
- vikendom od 08 - 15h

Dovoljno je samo da zamislite gde želite da putujete, a mi ćemo se pobrinuti da tamo bezbedno signete. Učinićemo Vaše putovanje autobusom maksimalno komfornim i udobnim.
Vaš siguran izbor.

Agencija "Fudeks" Beograd i Pančevo.

Komentari:

Marko Bjelic

Subota, 09.05.2015. 09:46

Fudeks autobuski prevoz nudi najpovoljniji autobuski prevoz Beograd Beč. Sve pohvale za organizaciju i nacin rada.

Belic Mladjan

Utorak, 30.12.2014. 08:07

Postovani, da li ima prevoza iz Beca za Beograd 01.01.2015. i u kojim terminima? S postovanje, Belic Mladjan

Belic Mladjan

Utorak, 30.12.2014. 02:13

ZANIMA ME DA LI IMA AUTOBUS IZ BECA ZA BEOGRAD 01.01.2015. Belic Mladjan

Tatjana Cekovic

Ponedeljak, 31.03.2014. 11:16

MOlim vas, ne mogu da se snadjem na sajtu vasem, imate li direktnu liniju od Berlina do Beograda i kakav je raspored za mesec april, hvala.

Dejan

Ponedeljak, 05.08.2013. 01:09

Ima li autobuski prevoz Fudeks liniju za Berlin?

jovana

Ponedeljak, 15.07.2013. 11:43

iz mog licnog iskustva fudeks nudi sasvim solidan autobuski prevoz, autobusi su OK i cene su konkurentne

darko

Sreda, 10.07.2013. 04:38

fudeks, mozete li mi reci koliko u proseku traje autobuski prevoz od Beograda do Beca?

Milan

Utorak, 02.07.2013. 12:24

par puta sam koristio usluge firme fudeks, po meni sasvim solidan autobuski prevoz